IMALI SU I PORUKU ZA ČELNIKE SAVEZA: Iznervirani bh. navijači bakljama zasuli teren i izazvali prekid utakmice u Luksemburgu

Luksemburg vodi 2:0 protiv BiH u meču devetog kola grupe J kvalif. za EURO, a duel je nekoliko minuta bio prekinut.

Naime, navijači BiH su u 28. minuti ubacili baklje na teren te skandirali “Savez napolje”.

Na tribinama je i parola bh. navijača: “FS BiH, 0% fudbal, 100% kriminal”, piše reprezentacija.ba.

luksemburg-bih-reprezentacija-navijaci-parola

Iako je UEFA zabranila našem Savezu prodaju ulaznica za ovaj duel zbog nereda u susretima sa Lihtenštajnom i Portugalom, blizu 3.000 bh. navijača nalazi se u Luksemburgu.

Inače, domaći su poveli u šestoj minuti golom Olesena, a u 30. minuti Rodrigues je iz penala pogodio za 2:0.