KLOPP JE U 25. MINUTI PRIŠAO SUDIJI I MEČ JE MOMENTALNO PREKINUT Šta se događa na Anfieldu? Sve je odmah utihnulo

Večeras ćemo saznati i prva dva učesnika četvrtfinala Lige prvaka.

Liverpool je u prvom meču s 2:0 savladao Inter, pa večeras ima priliku da na Anfieldu ovjeri put u četvrtfinale.

Jurgen Klopp izveo je najjači mogući sastav sa Salah – Mane – Jota ofanzivnom linijom, a previše nije kalkulisao ni trener Intera Simone Inzaghi.

Interu se daju zaista male šanse pred ovaj duel u Liverpoolu, ali igrači koji će večeras istrčati na Anfield učiniće sve da pokušaju da prirede pravo pravcato čudo.

U napadu Intera igraju Lautaro Martinez i Alexis Sanchez, dok će Edin Džeko svoju šansu čekati s klupe.

Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Thiago, Fabinho, Jones, Mane, Jota i Salah.

Inter: Handanović, Škriniar, De Vrij, Bastoni, Dumfries, Vidal, Brozović, Calhanoglu, Perišić, Alexis, Lautaro.

U 25. minuti, kod rezultata 0:0, Klopp je prišao četvrtom sudiji i odmah je došlo do prekida meča.

Prve informacije govore da je nekome pozlilo na tribinama, a potvrdu uskoro očekujemo.

Prekid je trajao nekoliko minuta, a onda je meč nastavljen…